Epson EF-22B Full HD Projector 1920x1080/1000Lm/16:9/5000000:1, Black | Epson
- TootjadEpson
- Mudel: V11HB38140
- Saadavus: 5
-
843€
Epson EF-22B Full HD Projector 1920x1080/1000Lm/16:9/5000000:1, Black | Epson
| All | |
| Classification of battery | CL126:NE:2016-12-09 |
| Composition of battery | CL127:KT:2016-12-09 |
| Embeeded battery | Yes |
| Gross depth (mm) | 221.00 mm |
| Gross height (mm) | 223.00 mm |
| Gross weight | 4.00 kg |
| Gross width (mm) | 266.00 mm |
| Net weight | 3.00 kg |
| Packing quantity | 1.00 pc(s) |
| Palette Qty | 66 pc(s) |
| Paper/Pasteboard | 800.00 g |
| Plastic (No PET) | 200.00 g |
| Producer | Epson |
| Tare weight (kg) | 1.00 kg |
| TI weight (kg) | 0.02 kg |
| Type of battery | Battery |
| Volume (m3) | 0.01 m |
| Warranty | 60 month(s) |
| WEEE tax | Yes |
Sildid: epson ef-22b full hd projector 1920x10801000lm16950000001, black epson, v11hb38140, epson, projektorid

